MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 14499182

nr 1449 9182

Karmstol

Safarimodell

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 21 februari 2022
kl 19:42:54