MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 16405089

nr 1640 5089

Karmstol

Per Öberg, "Confidencen" Brännmärkta PÖ (Per Öberg (arkitekt), JH (Johan Hellström prototypsnickare), SPS (Sven Philip Sörensen donator) Confidencen stolen 1985 numrerad 033. Sitthöjd ca 43 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 2 september 2024
kl 19:08:44

2/9 17:35:28 1      Vinnande bud