FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 7931705
nr 793 1705
ARMCHAIR
England, 19th century, , wear.
England, 1800-tal,
Condition: slitage
600
SEK 150
Monday November 26 2012
at 18:34:53
26/11 08:16:55
26/11 18:29:54
150 kr