FURNITURE / Chairs and Stools / Chair 5544457
nr 554 4457
CHAIR
Lenght: ()
1950-tal, Danmark, (slitage)
100
Monday November 24 2008
at 18:03:43
Oxford chair
Producerad av Fritz Hansen, Danmark.