KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Karborundumetsningar 8011451
nr 801 1451
Karborundumetsningar
4 st, Alain Berck-Vitz (f. 1953), signerade, bladets mått: 46x32
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 januari 2013
kl 18:52:21
100 kr
300 kr
200 kr
400 kr