KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kalligrafi 15773108

nr 1577 3108

Kalligrafi

Chen Yulong. Tusch på papper. Signerad, oramad. Bladets mått: ca 38x85 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 november 2023
kl 18:59:29

8/11 16:07:49 1      Vinnande bud