KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Kalenderblad 8941006
*
nr 894 1006
Kalenderblad
3 st, Kalender 1950, 'Esqurie Girls'
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:34:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/4 18:53:06
1
300 kr
4/5 20:08:24
2
500 kr
12/5 17:32:39
3
600 kr
12/5 17:35:26
3
700 kr
12/5 19:19:03
1
700 kr
12/5 19:19:14
1
Vinnande bud
12/5 19:25:24
1
justering av budtak
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kalenderblad konst
-
6363 Batiktavla
Kheng-Wah Yong, + pamplettm 87x87 cm, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:35
-
6313 Emaljmålningar
2 st, Lars Erik Holm. Signerade, 40x30cm, oramade
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:39
-
6497 Filmaffischer
5 st, modell äldre, " Fröken Chic, Den store amatö..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:56
-
6435 Fotografi
Paul Koruna (1939), "Paris", Signerad. Bildmått: 2..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:36
-
6017 Fotografisk bild
Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fä..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:27
-
6683 Fotokonst
Axel Ahlsén (f. 1989), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:24
*
Kalenderblad
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1006
Kalenderblad
3 st, Kalender 1950, 'Esqurie Girls'
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/4 18:53:06 | 1 | 300 kr |
| 4/5 20:08:24 | 2 | 500 kr |
| 12/5 17:32:39 | 3 | 600 kr |
| 12/5 17:35:26 | 3 | 700 kr |
| 12/5 19:19:03 | 1 | 700 kr |
| 12/5 19:19:14 | 1 | Vinnande bud |
| 12/5 19:25:24 | 1 | justering av budtak |
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kalenderblad konst
-
6363 Batiktavla
Kheng-Wah Yong, + pamplettm 87x87 cm, yttermått in..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:35 -
6313 Emaljmålningar
2 st, Lars Erik Holm. Signerade, 40x30cm, oramade
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:39 -
6497 Filmaffischer
5 st, modell äldre, " Fröken Chic, Den store amatö..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:56
-
6435 Fotografi
Paul Koruna (1939), "Paris", Signerad. Bildmått: 2..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 18:36 -
6017 Fotografisk bild
Jacob Fällender, stämpelsignerad a tergo "Jacob Fä..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 20:27 -
6683 Fotokonst
Axel Ahlsén (f. 1989), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
12 jan kl 19:24



