KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kakemono 10267025

nr 1026 7025

Kakemono

Buddha, Japan, motivet: 49x110, modell äldre

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 21 mars 2016
kl 19:10:10