SILVER & METAL / Silver / Kaffeskedar 4058255
nr 405 8255
Kaffeskedar
Lenght: ()
10 st, silver, bla. 1800-tal
300
SEK 300
Monday April 10 2006
at 16:00:00
9/4 23:56:43
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver