KONST / Litografier / Jonas lundh 15417004
nr 1541 7004
Jonas lundh
"Hus". Signerad, numrerad 60/100. Giclee fine art. Bildmått: 28. 5x38 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 30. 5 43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:00:00
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)