MÖBLER / Skåp & hyllor / Jalusiskåp 14378268

nr 1437 8268

Jalusiskåp

Tyskland 1990-tal, på hjul, Bredd: 54 cm. Djup: 51 cm, höjd: 61 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 13 december 2021
kl 20:42:11

13/12 20:37:11 1      Vinnande bud