KONST / Litografier / Irisprint 13523004
nr 1352 3004
Hans Strand
(f. 1955), Sverige
Irisprint, Signerad, numrerad 1/10, daterad -96. Bladets mått: 77x56 cm
Hans Strand, svensk fotograf född 1955.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:09:20
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr