KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16123462

nr 1612 3462

Torsten Föllinger

(1922-2010), Sverige

Tusch, Djur. Signerad, daterad -55 cm, yttermått inklusive ram: 24x40 cm

Torsten Föllinger, svensk konstnär född 1922, död 2010.

Utrop:

500 kr

måndag 15 april 2024
kl 20:31:43

Torsten Föllinger

Läs mer om Torsten Föllinger