KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 17012011

nr 1701 2011

Henrik Tikkanen

(1924-1984), Finland

Tuschteckning, Flanörer. Bildmått: 33x27 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 maj 2025
kl 18:19:50

8/5 17:05:48 1      Vinnande bud

  • Tema

Henrik Tikkanen

Läs mer om Henrik Tikkanen