KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikoner 14741041

nr 1474 1041

Ikoner

Ett par, 1800-tal, Ryssland, olja på pannå, 31x49 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 13 juni 2022
kl 18:31:37

10/6 21:12:52 1      Vinnande bud