ART / Sculptures and works of art / Icon 12509250

nr 1250 9250

ICON

rizza i mässing, 30x26 cm, wear, damages.

rizza i mässing, 30x26 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 1000

Monday April 29 2019
at 20:03:42