KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 14718295

nr 1471 8295

Ikon

1800-tal, yttermått inklusive ram: 41x15 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:59:35