nr 1663 5334
Hylla
Furu, tidigt 1900-tal. Bredd: 33 cm, djup: 24 cm, höjd: 110 cm
Kondition: slitage
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
250 kr |
måndag 2 december 2024 kl 18:13:43
| Tid |
Kund |
Bud |
2/12 18:00:40
200 kr
2/12 18:08:43