MÖBLER / Skåp & hyllor / HörnskÃ¥p 15343209

nr 1534 3209

Hörnskåp

1800-tal, Senare bemålning. Höjd: 140 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 april 2023
kl 18:41:52

13/4 17:34:30 1      Vinnande bud
17/4 16:35:12 1      justering av budtak