KONST / Oljemålningar / Henri hiltunen 11408010
nr 1140 8010
Henri Hiltunen
(f. 1972), Sverige
Henri Hiltunen (f. 1972), "Inferno", monogramsignerad, daterad 2017 a tergo, akryl och sand på masonitskiva som är återvunnen från en bokhylla, 48x154 cm
Henri Hiltunen, bildkonstnär och videoredigerare, född 1972.
Utrop:
4.000 kr - 6.000 kr
Såld:
1.000 kr
torsdag 2 november 2017
kl 09:42:10
9/10 13:43:35
1.000 kr
1.100 kr BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
Henri Hiltunen
Läs mer om Henri Hiltunen