FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Hatrack 14744157
nr 1474 4157
HATRACK
metal. Width: 131, wear, damages.
Metall. Bredd: 131
Condition: slitage, skador
SEK 400
Monday June 13 2022
at 20:22:12
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
HATRACK
Condition: slitage, skador
nr 1474 4157
HATRACK
Metall. Bredd: 131
Condition: slitage, skador
| Estimate: | 500 |
| Sold: | SEK 400 |
Monday June 13 2022 |