MÖBLER / Skåp & hyllor / Hängskåp 13682025
nr 1368 2025
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Hängskåp, Signerad, numrerad 28/100, masonit, laminat och mosaik, Bredd: 24 cm. Djup: 28 cm. Höjd: 40 cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 14 december 2020
kl 19:47:47
10/12 22:09:15
- Klassiska
14 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska