FURNITURE / Chairs and Stools / Rocking chair 16107127
nr 1610 7127
ROCKING CHAIR
Thonet, rattan. Wear, damages.
Thonet, rotting
Condition: slitage, skador
700
SEK 250
Monday April 1 2024
at 18:38:40
100 kr
150 kr
200 kr