KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gummitryck på papper 13543014
nr 1354 3014
JanOlof Bengtsson
(f. 1946), Sverige
Gummitryck på papper, Signerad, daterad -95. Bladets mått: 74,5x54,5
JanOlof Bengtsson, svensk bildkonstnär född i Borås 1946.
måndag 19 oktober 2020
kl 19:29:22
JanOlof Bengtsson
Läs mer om JanOlof Bengtsson