KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 6866702

nr 686 6702

Gravyrer

2 st, Ur Suecia Antiqua et Hodierna, Erik Dahlbergh, 29 x 34, Elfsborg & Rosersbergs slott

Kondition: slitage, skador

måndag 14 mars 2011
kl 17:30:14