Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5031485



*

nr 503 1485


Gravyrer

6 st. Stockholmsmotiv, handkoloreradec:a 20x25


Utrop:

300 kr

Såld:

1.400 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 januari 2008
kl 17:05:30


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
12/1 12:16:49 1      Vinnande bud
13/1 14:28:56 2      400 kr
13/1 22:02:19 3      1.100 kr
13/1 22:02:55 3      1.300 kr
14/1 15:08:36 1      justering av budtak


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
  • 8290 Etsningar
    2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:37
  • 1007 Färgetsning
    Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:12




Ladda ner broschyr