KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7462493
*
nr 746 2493
Gravyrer
4 st, stockholmsmotiv, 21x34, 17x28, 14x21
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 mars 2012
kl 19:18:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/3 00:53:34
1
150 kr
9/3 18:12:16
2
150 kr
11/3 18:22:42
3
200 kr
12/3 08:59:37
4
500 kr
12/3 13:18:42
5
400 kr
12/3 13:18:52
5
550 kr
12/3 14:09:32
6
1.000 kr
12/3 19:13:18
7
1.000 kr
12/3 19:14:21
7
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6203 Linoliumgravyrer
3 st. Signerad Bocca Rossa, EA-upplaga (Épreuve d’..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:32
*
Gravyrer
nr 746 2493
Gravyrer
4 st, stockholmsmotiv, 21x34, 17x28, 14x21
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 mars 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/3 00:53:34 | 1 | 150 kr |
9/3 18:12:16 | 2 | 150 kr |
11/3 18:22:42 | 3 | 200 kr |
12/3 08:59:37 | 4 | 500 kr |
12/3 13:18:42 | 5 | 400 kr |
12/3 13:18:52 | 5 | 550 kr |
12/3 14:09:32 | 6 | 1.000 kr |
12/3 19:13:18 | 7 | 1.000 kr |
12/3 19:14:21 | 7 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6203 Linoliumgravyrer
3 st. Signerad Bocca Rossa, EA-upplaga (Épreuve d’..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:32