KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 15124065
nr 1512 4065
Gravyrer
7 st, oramade lösa blad, 1700-/1800-tal, 29x22 - 62x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:32:57
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
Gravyrer
nr 1512 4065
Gravyrer
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
måndag 19 december 2022 |