KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 17475287

nr 1747 5287

Gravyrer

3 st, modell äldre, Jaktmotiv. Bildmått: 7x21 cm, yttermått inklusive ram: 13x27 cm, slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:24:36