KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 4388314

nr 438 8314

Gravyrer

2st, 1st 1800-tal Natoire "Lile de Cithere 27x19 + efter Ridinger 44x34

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 13 november 2006
kl 16:35:00

10/11 10:27:43 1      300 kr
13/11 16:03:58 2      Vinnande bud