KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7391042

nr 739 1042

Gravyrer

2 st, 1600-/1700-tal, en med originalglas, ramens innermått: 18x13

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 6 februari 2012
kl 17:14:03

1/2 17:01:23 1      Vinnande bud