KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7391042
nr 739 1042
Gravyrer
2 st, 1600-/1700-tal, en med originalglas, ramens innermått: 18x13
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 februari 2012
kl 17:14:03
1/2 17:01:23