ART / Etchings etc / Etchings 11587591

nr 1158 7591

ETCHINGS

2 pcs, 18th century, ca 28x42, wear, damages.

2 st, 1700-tal, ca 28x42

Condition: slitage, skador

600

SEK 1800

Monday January 29 2018
at 20:55:56