KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 11543489

nr 1154 3489

Gravyr

"Shakspeare", motivet: 46x60 cm

Kondition: fuktskador

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 8 januari 2018
kl 18:17:57

2/1 13:56:24 1      350 kr
8/1 18:12:57 2      Vinnande bud