KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 10504475
nr 1050 4475
Gravyr
Med förgylld ram, 1800-tal, 30x21
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 18:35:19
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr