KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr/kopparstick 10234329
*
nr 1023 4329
Gravyr/kopparstick
2 st, motivet: 37x31 51x37
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 mars 2016
kl 20:32:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/3 14:21:22
1
350 kr
3/3 22:24:54
2
500 kr
5/3 12:43:46
3
500 kr
5/3 12:43:46
2
500 kr (Budbetjänt)
5/3 12:43:57
3
600 kr
7/3 16:39:33
4
800 kr
7/3 19:22:47
5
1.100 kr
7/3 20:27:28
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyr kopparstick
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:15
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:20
-
7069 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:11
-
7072 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:37
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:54
-
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:47
*
Gravyr/kopparstick
Kondition: slitage, fläckar
Läs om budbetjänten
nr 1023 4329
Gravyr/kopparstick
2 st, motivet: 37x31 51x37
Kondition: slitage, fläckar
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 mars 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 2/3 14:21:22 | 1 | 350 kr |
| 3/3 22:24:54 | 2 | 500 kr |
| 5/3 12:43:46 | 3 | 500 kr |
| 5/3 12:43:46 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 5/3 12:43:57 | 3 | 600 kr |
| 7/3 16:39:33 | 4 | 800 kr |
| 7/3 19:22:47 | 5 | 1.100 kr |
| 7/3 20:27:28 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyr kopparstick
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:15 -
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:20 -
7069 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 1/30, j..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:11
-
7072 Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. B..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:37 -
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:54 -
7068 Färgetsning
Svenerik Jakobsson (f. 1934). Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:47



