KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 2688038

nr 268 8038

Gravyr

Fågelmotiv, Tyskland, 1700-tal

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 september 2003
kl 18:30:00