KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6481366
nr 648 1366
Gravyr
1800-tal, Neptunus, 45 x 33
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2010
kl 17:21:24
19/7 15:53:27
Gravyr
nr 648 1366
Gravyr
1800-tal, Neptunus, 45 x 33
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 19 juli 2010 |
| 19/7 15:53:27 | 1 | Vinnande bud |