KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9333336
nr 933 3336
Gravyr
1700-tal, motivet: 21x26
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
söndag 21 december 2014
kl 18:24:03
100 kr