KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6627512
nr 662 7512
Gravyr
1700-/1800-tal, Neapel, 45x58
Kondition: fuktfläckar
Utrop:
100 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 oktober 2010
kl 18:47:53
300 kr
700 kr
400 kr
550 kr
650 kr
750 kr
800 kr
850 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr