KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 14818308
nr 1481 8308
Blyerts
Oidentifierad konstnär. Signerad Lundmark, 1845, Hästar. Bildmått: 24x38, yttermått inklusive ram. 41x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:15:37
150 kr