KONST / Litografier / Grafiskt blad 16791017
nr 1679 1017
Enrico Baj
(1924-2003), Italien
Grafiskt blad, Blommor. Signerad, numrerad 25/25. Bildmått: 37x28 cm, yttermått inklusive ram: 60x48 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:08:16
300 kr
350 kr
Enrico Baj
Läs mer om Enrico Baj