KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 16583252
nr 1658 3252
Grafiskt blad
efter Piranesi, Tempelruiner. Bildmått: 47x62 cm, yttermått inklusive ram: 61x78 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 november 2024
kl 18:48:12
300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr