KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17154072
nr 1715 4072
Grafiskt blad
Catrin Johansson. ”Zebras”. Signerad, numrerad EA 1/5. Gicléetryck, bildmått: 27x38 cm. Yttermått inklusive ram: 31x41 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 augusti 2025
kl 18:02:39
31/7 09:47:09
100 kr
4/8 15:57:02