KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 17133012
nr 1713 3012
Grafiskt blad
Bengt Bengtsson. ”Comic Girl”. Signerad, numrerad 32/50. Gicléetryck, bildmått: 38x28 cm. Yttermått inklusive ram: 43x30 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 juli 2025
kl 18:10:21
3/7 09:05:01