KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14765010

nr 1476 5010

Vladimir Kamendy

(1955-2014), Sverige

Grafiskt blad, "Ibiza evening". Signerad, numrerad 17/50. Giclee fine art. Bildmått: 90x60 cm, bladets mått: 90x60 cm, oramat löst blad

Vladimir Kamendy, svensk-slovakisk konstnär född i Bratislava 1955, död 2014.

Utrop:

300 kr

måndag 20 juni 2022
kl 20:52:48

Vladimir Kamendy

Läs mer om Vladimir Kamendy