KONST / Litografier / Grafiskt blad 13557162
nr 1355 7162
Tony Laroy Strandberg
(f. 1949), Sverige
Grafiskt blad, Figur. Signerad, numrerad 41/120, oramat löst blad. Bladets mått: 86x65 cm
Tony Laroy Strandberg, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:30:45
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
19 okt
Tony Laroy Strandberg
Läs mer om Tony Laroy Strandberg