KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 11576039
*
nr 1157 6039
Grafiskt blad
Tanto Sockerbruk, Stockholm, motivet: 14x22
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 januari 2018
kl 18:37:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/1 23:20:05
1
100 kr
22/1 11:39:24
2
Vinnande bud
- Tema
22 jan
Stockholm
På Tema Stockholm den 22 januari har vi samlat oljemålningar, akvareller och blandtekniker, litografier och serigrafier, etsningar, gravyrer, och träsnitt av konstnärer som Wilhelm Behm, Ferdinand Bob ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik grafiskt blad stockholm tanto sockerbruk
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Grafiskt blad
Läs mer om Stockholm
nr 1157 6039
Grafiskt blad
Tanto Sockerbruk, Stockholm, motivet: 14x22
| Utrop: | 400 kr |
|---|---|
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 januari 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/1 23:20:05 | 1 | 100 kr |
| 22/1 11:39:24 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
22 jan
Stockholm
På Tema Stockholm den 22 januari har vi samlat oljemålningar, akvareller och blandtekniker, litografier och serigrafier, etsningar, gravyrer, och träsnitt av konstnärer som Wilhelm Behm, Ferdinand Bob ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik grafiskt blad stockholm tanto sockerbruk
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



