![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 15652024
*
nr 1565 2024
Grafiskt blad
"Stockholmia", yttermått inklusive ram: 37x90 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 september 2023
kl 19:04:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/9 21:39:12
1
Vinnande bud
- Tema
25 sep
Stockholm
På Tema Stockholm den har vi samlat konst med Stockholmsmotiv av konstnärer som Slas, Stig Claesson, Hans-Erik Eriksson, Einar Jolin, Frans Lindström, Gotthard Lundquist, Gunnar Stålbrand, Ehrnfried W ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad grafiskt blad konst
-
8219 Färglitografi
"Waxholms Fästning, Baerentzens Lito. Färglitograf..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:18
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:03
-
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:14
-
8115 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:00
-
8350 Färglitografi
Bengt Fransson (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:10
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:40
*
Grafiskt blad
Läs mer om Stockholm
nr 1565 2024
Grafiskt blad
"Stockholmia", yttermått inklusive ram: 37x90 cm. Ej signerad
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 september 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/9 21:39:12 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
25 sep
Stockholm
På Tema Stockholm den har vi samlat konst med Stockholmsmotiv av konstnärer som Slas, Stig Claesson, Hans-Erik Eriksson, Einar Jolin, Frans Lindström, Gotthard Lundquist, Gunnar Stålbrand, Ehrnfried W ...![](/tema/themes/{11C99B90-B9DB-420C-BD19-0A1AC3481A8E}_183x97.jpg)
Läs mer om Stockholm
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad grafiskt blad konst
-
8219 Färglitografi
"Waxholms Fästning, Baerentzens Lito. Färglitograf..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:18 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:03 -
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:14
-
8115 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:00 -
8350 Färglitografi
Bengt Fransson (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 20:10 -
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 juli kl 18:40