Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg

  KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 15652024



*

nr 1565 2024


Grafiskt blad

"Stockholmia", yttermått inklusive ram: 37x90 cm. Ej signerad


Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 25 september 2023
kl 19:04:07


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
20/9 21:39:12 1      Vinnande bud



  • Tema
  • 25 sep

Stockholm

På Tema Stockholm den har vi samlat konst med Stockholmsmotiv av konstnärer som Slas, Stig Claesson, Hans-Erik Eriksson, Einar Jolin, Frans Lindström, Gotthard Lundquist, Gunnar Stålbrand, Ehrnfried W ...



Läs mer om Stockholm
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad grafiskt blad konst
  • 3061 Färglitografi
    Andreas Ribbing, komposition. Signerad, numrerad 1..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:48
  • 3449 Färglitografi
    Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. "Josseau dóe". ..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 18:58
  • 3062 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med s..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    4 mars kl 19:44




Ladda ner broschyr