KONST / Litografier / Grafiskt blad 15052098
nr 1505 2098
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Grafiskt blad, "Aprilljus". Signerad, numrerad 188/275. Bildmått: 49x69 cm, yttermått inklusive ram: 67x87 cm
Kondition: skadad ram
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:08:44
600 kr
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz