ART / Lithographs / Graphic art 11482318
nr 1148 2318
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Sofia Linde (b. 1980), Sverige. Vy från Balkong, signerad och numrerad 15/50. 44, 5x62, 5 cm,
GRAPHIC ART, Vy från Balkong, signerad och numrerad 15/50. 44,5x62,5 cm
Sofia Linde, Swedish painter, born 1980.
SEK 100
Monday December 4 2017
at 18:37:36
4/12 09:52:27